نماد اعتماد الکترونیکی
 
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
مقايسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
گروهها
 
 
قوانین و شرایط
 

خدمات پس از فروش

شرایط و مدت زمان گارانتی هر محصول در فاکتور خرید ذکر شده است. با توجه به الکترونیکی بودن فرآیند گارانتی و خدمات پس از فروش، در صورت بروز مشکلات احتمالی، مشتری می تواند از سامانه پشتیبانی برای رفع مشکلات یا تعویض قطعات ناسالم، استفاده نماید. لازم به ذکر است هزینه های حمل و نقل (رفت و برگشت) ناشی از کنترل و تعویض کالا بر عهده مشتری محترم می باشد. مشتری موظف به نگهداری فاکتور برای بهره مندی از خدمات پس از فروش و گارانتی بوده و مفقود شدن فاکتور و یا مخدوش شدن هولوگرام باعث ابطال گارانتی می گردد.
مدت زمان گارانتی هر کالا مطابق با توضیحات مندرج در وب سایت لپ تاپ کلوب بوده و گارانتی فقط دربرگیرنده نقص فنی از طرف کارخانه سازنده بوده و تعمیر یا تعویض کالای معیوب منوط به تائید کارشناسان شرکت می باشد. هرگونه آسیب فیزیکی، ریختن مایعات بر روی کالا، نوسانات برق، دستکاری کالا توسط افراد غیرمجاز تحت هر شرایطی، شوک الکترونیکی، رطوبت و زنگ زدگی و استفاده ناصحیح مشمول خدمات گارانتی نمی باشد. در مورد LCD/LED پیکسل های سوخته شامل گارانتی نیست. کاهش ظرفیت شارژ باتری بر اثر استهلاک طبیعی، با خرابی باتری تفاوت دارد و مشمول گارانتی نیست. هزینه حمل کالای خراب به مرکز خدمات و تحویل گرفتن آن بر عهده دارنده کالا (مشتری محترم) می باشد. ضمناً مفقود شدن فاکتور باعث ابطال گارانتی می‌گردد.

شرایط برگرداندن کالا

مهلت تست کلیه قطعات و لوازم جانبی 3 روز می باشد. پس از ارسال کالا توسط شرکت برای مشتری، مرجوعی آن فقط به دلیل وجود نقص یا عیب و عدم کارکرد صحیح ناشی از سازنده، امکان پذیر بوده و کالای مذکور در صورت تائید کارشناسان شرکت، با کالای سالم و جدید تعویض خواهد شد. شایان ذکر است که هزینه حمل و نقل (رفت و برگشت) بر عهده مشتری محترم می باشد. کالاهایی نظیر LCD , LED لپ تاپ، قاب بدنه و لولا از این امر مستثنی بوده و مهلت تست ندارند.
ضمناً با توجه به صدور فاکتور و ثبت سند حسابداری، امکان استرداد وجه کالای خریداری شده میسر نبوده و صرفاً امکان تعویض کالای دارای نقض وجود دارد. کالای مرجوعی باید از هر لحاظ کاملاً سالم و در بسته بندی اصلی، به همراه فاکتور صادر شده تحویل شرکت گردد، در غیر این صورت شرکت اکیداً از دریافت آن خودداری می کند.

فرآیند ارسال کالا

شرکت پس از تکمیل سفارش خرید از سوی مشتری، کالا/کالاهای مربوطه را پس از الصاق هولوگرام بسته بندی کرده و به همراه فاکتور و برگ خدمات پس از فروش آن را برای مشتری ارسال می کند. روش ارسال کالا توسط مشتری تعیین و در سیستم ثبت می گردد. چنانچه فرآیند سفارش و پرداخت فاکتور توسط مشتری تا قبل از ساعت 14 روز کاری (شنبه تا چهارشنبه) در سیستم ثبت گردد، کالا در همان روز ارسال می شود، در غیر این صورت کالا در روز کاری بعد ارسال می گردد.
مشتری موظف است مبلغ کالای ثبت سفارش شده را به صورت آنلاین یا فیش بانکی حداکثر در مدت زمان 24 ساعت پرداخت کند، در غیر این صورت سفارش مذکور کن لم یکن تلقی می گردد.

حمل و نقل

روش حمل کالا توسط مشتری تعیین می گردد. در حال حاضر امکان ارسال کالا در شهر تهران توسط پیک موتوری و در شهرستان ها توسط پست پیشتاز، تیپاکس، چاپار، ایران پیام و اکسپرس داخلی میسر می‌باشد. هزینه حمل و نقل با توجه به وزن سفارش به صورت خودکار توسط سیستم محاسبه و در فاکتور نهایی لحاظ می گردد. شرکت تمام تلاش خود را در محاسبه هزینه های ناشی از حمل و نقل و بسته بندی کالا توسط شرکت پست می کند، ولی با توجه به متغیر بودن این هزینه ها، هزینه دریافتی بابت حمل و نقل کالا علی الحساب می باشد و اضافه / کسری پرداختی به عنوان سند بستانکاری / بدهکاری در حساب کاربری مشتری ثبت می گردد.
مسئولیت حمل و نقل کالا یا بروز احتمالی هرگونه مشکل در این رابطه، بر عهده شرکتی است که این خدمات را ارائه کرده و فروشگاه اینترنتی لپ تاپ کلوب مسئولیتی در این زمینه ندارد. در صورت درخواست مشتری ما می توانیم بارنامه یا رسید خدمات پستی و حمل کالا را در اختیار مشتری قرار دهیم. نکته بعد اینکه در صورت برگشت خوردن کالا توسط پست، هزینه ارسال مجدد آن بر عهده خریدار محترم می باشد.

این قوانین ممکن است با گذشت زمان و حسب ضرورت تغییر کند، لذا لازم است که مشتریان محترم در بازه های زمانی مختلف نسبت به مطالعه آن اقدام نماید.

 
ورود اعضا
 
 
به روز رسانی: 11:00- 97/03/21
 
تمامی قیمت ها و موجودی های این سایت به روز می باشد و تاریخ ثبت کالا با تاریخ به روزرسانی آن متفاوت است. پیش و پس از خرید نیاز به تائیدیه و تماس تلفنی نیست. تمامی کالاهای مندرج در این سایت به صورت مستقیم از انبار مرکزی شرکت در سریع ترین زمان ممکن برای مشتریان محترم ارسال می گردد. ضمناً امکان پرداخت مبلغ فاکتور به صورت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت و سامان میسر است.
 
جستجو
 
 
حمل سریع به تمام کشور
 

تهران : پیک موتوری ، همین امروز
شهرستان : 3-1 روز (حسب مسافت)

رهگیری مرسولات پستی

نماد اعتماد
 
پرداخت آنلاین
 
به پرداخت ملت
آسان پرداخت
پرداخت بانک سامان